logo

Poznaj nasz zespół

Daniel Setcki

Radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po zdaniu egzaminu zawodowego, został wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy.

W toku dotychczasowej kariery zawodowej współpracował z kancelariami adwokackimi i radcowskimi z terenu Bydgoszczy oraz Torunia a także zdobył doświadczenie międzynarodowe podczas staży zagranicznych w Goldwater Institute w Phoenix (Arizona) w Stanach Zjednoczonych oraz w Stałym Przedstawicielstwie RP przy Radzie Europy w Strasburgu.

Do najważniejszych obszarów praktyki należy szeroko rozumiane prawo cywilne i gospodarcze, w tym w szczególności w zakresie prawa zobowiązań, prawa spółek, sporządzania umów oraz zagadnień związanych z obrotem i gospodarką nieruchomościami.

Biegle włada językiem angielskim.

Piotr Janczarek

Adwokat

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po zdaniu egzaminu zawodowego, został wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Bydgoszczy.

W toku dotychczasowej kariery zawodowej współpracował zarówno z największymi korporacjami prawniczymi w Warszawie (CMS Cameron McKenna, Wierzbowski Eversheds), jak z lokalnymi kancelariami adwokackimi na terenie Bydgoszczy.

W ramach świadczonych usług wyspecjalizował się szczególnie w prawie nieruchomości, procesie inwestycyjnym w budownictwie, trudnych sporach sądowych, w tym szczególnie z umów o roboty budowlane i dotyczących kredytów frankowych.

Biegle włada językiem angielskim.

Tomasz Staśkiewicz

Radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po ukończeniu studiów odbył aplikację sędziowską, a następnie wpisał się w 2008 roku na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Bydgoszczy.

W kręgu jego zainteresowań leży m.in. prawo gospodarcze, prawo medyczne oraz prawo rodzinne i budowlane, ze szczególnym uwzględnieniem sporów sądowych, w tym dotyczących kredytów frankowych.

Posługuje się językiem angielskim.

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

500 600 700

Oddzwaniamy w ciągu 24h

kontakt@zadbajoswojmajatek.pl